Укр

Новини опозиційного блоку

ПОМІЧНИК АВАКОВА КИВА ЗНОВУ ПОГРОЖУЄ «ІНТЕРУ». ВИМАГАЄМО РОЗСЛІДУВАННЯ І ПОКАРАННЯ ЗЛОЧИНЦІВ

23.09.16 5:04

Заява партії

Нові погрози на адресу «Інтера» та інших телеканалів з боку радника голови МВС Киви говорять про те, що замовники і організатори теракту не мають наміру зупинятися. Зупинити їх може тільки суворе покарання за скоєні злочини. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від правоохоронних органів звіту про розслідування підпалу офісу телеканалу «Інтер».

Майже через три тижні влада досі не дала відповідь на питання про те, хто створив загрозу життю журналістів і зазіхав на свободу слова в країні. Ми вважаємо, що ця відповідь очевидна. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК в перші ж дні провівоперативне розслідування, в якому були названі конкретні замовники і виконавці теракту.

Результати цього розслідування підтверджуються заявами проти телеканалу «Інтер», які вже після підпалу опублікували міністр внутрішніх справ Аваков і його радник Кива. Вони продовжують атаку на телеканал навіть після того, як весь світ засудив цю спробу знищення свободи слова. Одночасно голова МВС в помсту за чесну позицію «Інтера» почав політично мотивоване переслідування бізнесу його власників.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає звіту про розслідування і показового покарання винних. Напад на «Інтер» – це не просто теракт, це підрив основ національної безпеки України як демократичної держави. Тому злочинці повинні отримати максимальний термін, передбачений Кримінальним кодексом.