Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ЗАКЛИКАЄ ПРАВООХОРОНЦІВ І СУДДІВ ІГНОРУВАТИ ЗЛОЧИННІ НАКАЗИ ВЛАДИ ЩОДО ЗНИЩЕННЯ ОПОЗИЦІЇ

28.09.16 1:42

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає зупинити хвилю політичних репресій проти представників нашої партії, які влада активізувала в останні тижні. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК переслідують як єдину силу, що представляє реальну альтернативу нинішньому курсу. Ми закликаємо правоохоронні органи і судову систему не підкорятися злочинним наказам влади, спрямованим на знищення опозиції. Всі винні в злочинах проти свого народу скоро понесуть відповідальність.

Посилення репресій проти опозиції – це спроба влади відволікти увагу людей від власних провалів. Вони знищили економіку і відібрали у людей останні заощадження, провалили всю зовнішню політику і втратили довіру зарубіжних партнерів, знищили законність в країні і спровокували різке зростання злочинності. Тільки одне завдання вони вирішили успішно – завдання власного збагачення.

Ця влада не виконала жодної своєї обіцянки, які давала громадянам України. Найважливішою з цих обіцянок було дати країні мир. Але війна продовжує забирати життя людей, а влада невиконанням Мінських угод робить все можливе, щоб продовжувати цю війну.

Нам обіцяли європейський рівень життя, але замість цього влада знищила економіку і нескінченно підвищує тарифи. Цієї осені та взимку кожна сім’я відчує, у що обійшовся їй прихід до влади нинішнього керівництва країни.

Влада влаштовує репресії проти опозиції, а в цей час злочинність навіть за заниженими офіційними даними зросла майже на 30%. На вулицях наших міст і сіл – хаос і безвладдя, де закон і справедливість змінилися агресією, вседозволеністю і безкарністю. Поліція не в змозі захистити себе, не кажучи вже про простих людей.

Репресії проти ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не випадкові. Наша партія – єдина політична сила, яка захищає простих українців, яка намагається втримати нашу країну від розпаду і хаосу. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина реальна альтернатива курсу нинішньої влади, який вже два з половиною роки веде Україну до катастрофи.

Репресіями проти нашої партії влада намагається знищити цю альтернативу, щоб продовжити собі можливість наживатися на війні і простих людях. Їм наплювати на долю мільйонів наших громадян, які працюють в реальному секторі економіки, на підприємствах тих депутатів і місцевих лідерів, яким влада оголосила війну.

Влада нав’язує нам свою думку, яку вважає єдино вірною. Вони хочуть вирішувати, які канали людям дивитися, які новини слухати. Вони хочуть побудувати диктатуру свавілля в країні, яка колись була багатою і стабільною, а зараз стала злиденною і розколотою. Замість аргументів йдуть в хід кулаки і погрози, а завдяки кадрам з нападаючими на опонентів депутатами і підпалами каналів наша країна стає посміховиськом для всього світу.

Війна проти опозиції тільки наближає кінець цієї влади. Народ України не дозволить обманювати його безкінечно. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК є єдиною політичною силою, здатною подолати нинішню хаос і розруху і створити в Україні повноцінну демократичну, правову, соціальну державу, в якій права людини, свобода слова і справедливість наповняться реальним змістом.

Ми зупинимо свавілля, повернемо стабільність і достаток людям. Ті, хто сьогодні скоюють злочини проти свого народу, понесуть заслужене покарання. Ми закликаємо правоохоронців і суддів не ставати співучасниками злочинів нинішньої влади.