Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Винні у фальсифікації результатів київських виборів 2015 року обов’язково понесуть заслужене покарання»

07.10.16 3:12

Александр Пузанов фото

«Ми змусимо поліцію, яка понад рік не проводила ніяких слідчих дій, виконати свої обов’язки – знайти винних і передати справу до суду», – заявив лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов, коментуючи для ЗМІ відновлення кримінального провадження за фактом фальсифікацій на виборах до Київради в 2015 році.

Опозиціонер зазначив, що органи правопорядку не розслідують злочини, вчинені проти представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, їхньої власності або проти політичної сили, як такий.

«Не є секретом, що керівництво МВС сильно не любить нашу партію, хоча за законом вони повинні бути поза політикою, не можуть ні надавати комусь преференції, ні чинити перешкоди в здійсненні політичної діяльності. Цю нелюбов вони досить відкрито демонструють, направляючи своїх найманців і радикалів проти тих, хто їм не подобається, заохочуючи екстремістські акції залякування опозиції, відмовляючись реагувати на злочини проти опонентів влади», – пояснив політик.

У якості прикладу він навів підпал телеканалу «Інтер» у вересні 2016 року. Олександр Пузанов нагадав, що поліція не захотіла збирати докази на місці злочину: зібрати пляшки із запальною сумішшю, каски, зняти відбитки пальців тощо. Попри те, що в розпорядження поліції було передано відео, де видно обличчя злочинців – можна було знайти цих людей і, як мінімум, допитати, – поліція не зробила ніяких слідчих дій. Аналогічна ситуація і з київськими виборами: мав місце злочин, самі злочинці його задокументували, показавши розбіжності в кількості надрукованих та виданих на руки бюлетенів. Але поліція не вжила жодних дій.

«Зараз домогтися справедливості в нашій країні для опозиції просто неможливо. Але час йде, і наступна влада, яка буде в Україні, прибере політичну складову з діяльності поліції, проведе належне розслідування, назве винних у фальсифікації результатів київських виборів 2015 року, і вони обов’язково понесуть заслужене покарання», – пояснив Олександр Пузанов.