Укр

Новини опозиційного блоку

ЮРІЙ БОЙКО: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ПІДВИЩЕНИХ ЗАРПЛАТ ДЕПУТАТАМ – ЦІ ГРОШІ МАЮТЬ ПІТИ НА ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ

21.10.16 4:07

Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради у п’ятницю, 21 жовтня.

«Коли недофінансуються соціальні програми, люди отримують злиденну пенсію, депутати не мають права отримувати підвищену зарплату. Ганьба тим, хто проголосував за це. Ми це не підтримували і офіційно відмовляємося від підвищеної зарплати. Так само, як два місяці тому ми відмовилися від отримання грошей з бюджету на фінансування партій», – підкреслив він.

Політик зазначив, що гроші  потрібно  спрямувати на підвищення соціальних стандартів. «Ці кошти мають йти на фінансування соціальних програм – це наша послідовна позиція. Отримувати депутату зарплату в 36 тис. грн в умовах, коли  у пенсіонера  півтори тисячі гривень – неприпустимо. Це відкрита політична корупція і намагання підкупити депутатів, щоб вони проголосували за бюджет», – зазначив Юрій Бойко.

Лідер опозиціонерів також підкреслив, що запропонований урядом бюджет не дозволяє подолати бідність. «Проект бюджету є антисоціальним. Він залишає велику кількість населення України у бідності – це головна проблема, яка сьогодні є в країні», – підкреслив парламентарій.

«Найбільше обурення і у нас, і, що найголовніше, у людей викликає ситуація, коли мінімальні зарплати і пенсії за рік підвищуються тільки на 10%, при тому що реальна інфляція значно більша. Ми наполягаємо, на підвищенні, мінімальних зарплат і пенсій, як  мінімум на 30% – кошти на це є. Бюджет отримає додаткові надходження за рахунок інфляції та девальвації гривні», – зазначив він.

«Але ці гроші підуть не на покращення умов життя людей, а на збільшення витрат на силовий блок. Це намагання створити поліцейську державу, про тому, що левова частка населення буде жити в бідності. Це поганий латиноамериканський, якщо не сказати гірше, варіант», – резюмував Юрій Бойко.