Укр

Новини опозиційного блоку

ВІТАЄМО З 72-ОЮ РІЧНИЦЕЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ!

28.10.16 1:33

С Днем освобождения Украины фото

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК від щирого серця вітає всіх ветеранів і співвітчизників з 72-ою річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Ми схиляємо голови перед героями, які захистили життя майбутніх поколінь і повернули мир на нашу землю. Завдяки подвигу мільйонів українців чума двадцятого століття була вигнана з території нашої Батьківщини.

Сьогодні, віддаючи данину поваги і пам’яті подвигу цих людей, як ніколи важливо згадати про уроки історії. Адже нація, яка забуває про гуманістичні цінності, про права і свободи людини, приречена на історичну поразку.

Після десятиліть миру в Україні знову йде озброєний конфлікт. Безвідповідальні політики продовжують розколювати українське суспільство за етнічною, культурною, конфесійною ознакою. Вони підігрівають протиріччя між різними соціальними групами, сподіваючись на гребені громадянського протистояння, утриматися при владі.

Наша політична сила переконана, що Україна повинна йти демократичним шляхом розвитку. Лише широкий загальнонаціональний діалог, пошук компромісу в суспільстві, припинення конфлікту на Донбасі забезпечать мир і процвітання України. Домогтися миру – в цьому наш обов’язок перед пам’яттю наших батьків і дідів. Ми зобов’язані виправдати їх надії і зробити Україну процвітаючою і багатою країною.

У цей святковий день ми бажаємо всім мирного неба над головою, міцного здоров’я і благополуччя!