Укр

Новини опозиційного блоку

Вітаємо з Днем визволення Києва від німецько-фашистських загарбників!

06.11.16 9:43

День освобождения Киева

Київський ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК від щирого серця вітає всіх ветеранів і співвітчизників з Днем визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.

Сьогодні, святкуючи 73-ю річницю визволення та миру, ми віддаємо данину пам’яті й поваги героям, які, не шкодуючи своїх життів, захистили життя майбутніх поколінь. Завдяки подвигу мільйонів українців наш рідний Київ та вся наша Батьківщина сім десятиріч жили мирним життям.

Зараз Україна знов здригається від війни, що йде на її землі. Безвідповідальні політики продовжують підігрівати сперечання між різними соціальними групами, сподіваючись таким чином утриматися при владі.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК переконаний, що Україна повинна йти демократичним шляхом розвитку. Лише широкий загальнонаціональний діалог, пошук компромісу в суспільстві, припинення конфлікту на Донбасі забезпечать мир і процвітання України. Ми зобов’язані домогтися миру та зробити Україну успішною й багатою країною.

Вітаємо зі святом усіх киян! У цей святковий день ми бажаємо всім мирного неба над головою, міцного здоров’я та добробуту!