Укр

Новини опозиційного блоку

КРИМІНАЛЬНА СПРАВА ЩОДО ІНЦИДЕНТУ НА ПОГОДЖУВАЛЬНІЙ РАДІ – ЦЕ ПОЛІТИЧНІ РЕПРЕСІЇ ПРОТИ ОПОЗИЦІЇ

15.11.16 11:35

zastavka OB parlament

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Порушення поліцією кримінальної справи за фактом інциденту на Погоджувальній раді за участю Юрія Бойка – ще один епізод з довгої низки політичних репресій проти ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Кримінальна справа за фактом бійки – безпрецедентна подія в історії Верховної Ради. За час її існування відбувалися сотні сутичок між депутатами, але жодна з них не завершувалася кримінальною справою.

Не було ніяких розслідувань, коли представник фракції «Народний фронт» бив депутата-жінку пляшкою по голові. Ніякої відповідальності не поніс навіть нинішній спікер Верховної Ради, який підпалював в залі парламенту димові шашки і кидав яйцями у колегу. Навіть коли Ляшко побили минулого разу і це зробив депутат Шевченко, який входив до правлячої коаліції, кримінальної справи теж не було.

Вибірковий підхід силових структур показує, що мова йде не про бажання відновити законність, а про політичні переслідування. Влада йде на поводу у негідників, котрі поширюють наклеп, а потім бояться по-чоловічому відповідати за свої слова.

Ми вимагаємо від влади зупинити свавілля правоохоронних органів і припинити провокації проти нашої партії. Ми також звертаємося до міжнародної громадськості із закликом приєднатися до нашої вимоги зупинити політичні репресії в країні, які робляться для того, аби загасити хвилю обурення людей діями влади. Це не має нічого спільного з демократією.