Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ СКАСУВАТИ ОГУЛЬНІ ЗАБОРОНИ НА ФІЛЬМИ І СЕРІАЛИ

01.12.16 10:49

заставка Оппозиционного Блока

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає скасувати огульні заборони на фільми і серіали, введені нинішньою владою. Опублікований сьогодні Національною радою з питань телебачення і радіомовлення список 545 заборонених фільмів і серіалів – зразок найбільш абсурдної цензури, якої не повинно бути в демократичному суспільстві.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає злочинною політику огульних заборон на художні твори. Цю практику засудила ОБСЄ в заяві свого представника з питань свободи ЗМІ Дуні Міятович.

Список, опублікований Нацрадою з ТБ і радіо, свідчить, що, користуючись аргументом «захисту від інформаційної агресії», влада заборонила цілий пласт української культури. Під заборону, серед інших, потрапили фільми, зняті за творами Гоголя, Булгакова і Купріна.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК протестує проти планів влади обмежити кругозір українців творами, які рекомендує Інститут національної пам’яті. Така політика є висловленням недовіри українському народові і нав’язуванням йому однієї ідеології, що заборонено Конституцією.

Ми вимагаємо скасувати огульні заборони на фільми і серіали, що порушують конституційні права громадян. Українці повинні мати право на вільне отримання інформації. Люди самі в змозі розібратися, що є художнім твором, а що – пропагандою.