Укр

Новини опозиційного блоку

ТОП-10. ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ КИЄВУ 2016 рік

29.12.16 3:47

або так «добре» ще ніколи не було

 

1) Київ увійшов до 10 міст, що є найменш придатними для життя

За результатами дослідження рівня життя від бізнес-підрозділу британського журналу The Economist, Київ опинився в десятці міст, найменш пристосованих для життя. При цьому український Київ та сирійський Дамаск показали найбільш різке падіння – на 26 і 25 процентних пункти відповідно.

 

2) Зростання злочинності

У порівнянні з 2013 роком злочинність в Києві та в країні в цілому зросла. Першим явним результатом появи на вулицях нової поліції стало зростання кількості ДТП в три рази, кількість особливо тяжких злочинів – на 20%

 

3) Зростання комунальних тарифів

За рік суттєво зросли тарифи на електрику, а також на гарячу воду й опалення. Всі ці підвищення Київський ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК оскаржив в судах. Рішень немає, справи знаходяться в письмовому провадженні.

 

4) Україна опиниться серед найбідніших країн світу

За результатами 2016 року Україна опиниться в клубі найбідніших країн світу з рівнем ВВП на душу населення нижче $2000. За прогнозами МВФ, в 2016 році ми перейдемо через умовну межу – прогнозний рівень ВВП на душу населення складе $ 1854/особу.

При цьому доходи більшості киян не дозволяють їм жити із в повному обсязі оплачувати комунальні послуги. З початку 2016 року (за даними на листопад) городяни заборгували за комунальні послуги 2 млрд. 155 млн грн. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вже 1,5 року пропонує міській владі встановити київський прожитковий мінімум і профінансувати зі столичного бюджету муніципальні надбавки до зарплат. 

 

5) Законодавство, яке дозволяє забирати квартиру за борги

Тепер, якщо заборгованість за комунальні послуги перевищить 20 мінімальних заробітних плат, квартиру можуть забрати, навіть коли це єдине житло. З 1 грудня 2016 року 20 мінімальних зарплат дорівнюють 32000 грн, а в після збільшення мінімалки до обіцяного урядом рівня, вони складуть 64000 грн.

6) Спроба перешкодити ветеранам ВВВ покласти квіти в День перемоги

71-я річниця Великої Перемоги супроводжувалася численними фактами провокацій. Радикали при мовчазній підтримці влади намагалися зірвати святкування 9 травня.

 

7) Ідеї міської влади знести пам’ятник Батьківщині-матері

Звітуючи про декомунізацію, міська влада заговорила про можливе знесення пам’ятника Батьківщині-матері. Після численних обурених заяв громадськості, влада відступила http://www.opposition.kiev.ua/news/2005

8) Заборона старих фільмів, «Чорні списки» акторів

У січні 2016 Міністерство культури України зробило перший «Чорний список», який згодом був розширений. Під заборону потрапили улюблені старі фільми – «Кавказька полонянка», «Гараж», «Чародії», «Іронія долі або з легким паром», «Стомлені сонцем», «Здрастуйте, я ваша тітка» та інші. Київський ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звернувся до суду. Справа перебуває в письмовому провадженні, рішення немає досі

 

9) Черговий обман киян, що їм мер Києва обіцяв відновити райради

Незважаючи на передвиборчі обіцянки мера Києва, міська влада припинила всі спроби відродити діяльність райрад в Києві. Зроблено це було за допомогою ГО «Наждак», яка звернулася з позовом до суду, але так і не змогла пояснити, чому їй заважають райради. Проте, суд прийняв її сторону. Пізніше відродження райрад було заблоковано рішенням Київради. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає, що влада повинна виконувати свої передвиборчі обіцянки, а не обманювати людей.

 

10) «Нові тітушки» на службі у київської влади

Влада почала «вирішувати» незручні для себе питання за допомогою найманців у камуфляжі. То невідомі б’ють протестувальників та громлять чужу власність при мовчазному невтручанні поліції, то захоплюють сесійну залу Київради, то блокують офіс «Київміськбуду».

 

Головний підсумок року, що минає 2016 року – майбутнє буде краще, ніж сьогодні))