Укр

Новини опозиційного блоку

УКРАЇНІ ПОТРІБЕН НОВИЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР

22.01.17 9:01

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ до Дня соборності України.

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні, в День соборності України, ми закликаємо кожного українця, якому дорога доля Вітчизни, об’єднатися в боротьбі за мир, єдність і процвітання.

Україна завжди з честю проходила історичні випробування. Вона страждає, коли гору беруть політичні сили, що відкидають діалог і компроміси. Правління таких політиків призводить до громадянських конфліктів і економічних потрясінь.

Але на зміну руйнівникам завжди приходять ті, хто готовий долати протиріччя і шукати шлях до миру в найгостріших конфліктах. У такі переломні моменти в України з’являється історичний шанс на розвиток, економічне і соціальне процвітання.

Сьогодні Україна знову на історичній розвилці. Нашу країну знову штовхають до прірви нищівного конфлікту. Але є й інший шлях. Ми повинні сказати «НІ» екстремізму, протистоянню і війні. «ТАК» – національній єдності, громадянській рівноправності і миру.

Нашій країні необхідний новий суспільний договір, який об’єднає країну і виведе з глухого кута протистояння. Цього року його необхідно забезпечити. Це завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і обов’язок всіх політиків України.