Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ СКАСУВАТИ НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН В ЕНЕРГЕТИЦІ

16.02.17 10:25

аява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від влади скасувати надзвичайний стан в енергетичному секторі, введений Кабміном. Кризу поставок вугілля необхідно вирішувати не за рахунок віялових відключень для звичайних громадян, а через припинення блокади транспортних шляхів в Донбасі.

Нинішня криза в енергетиці – штучна. Незаконна блокада радикалами транспортних шляхів в Донбасі, що триває вже кілька тижнів, – це наслідок бездіяльності влади. Не бажаючи застосовувати закон по відношенню до злочинців, які влаштували блокаду, влада поставила під загрозу нормальне життя українців.

Введення Кабміном надзвичайного стану в енергетиці свідчить, що влада вважає за краще залишити жителів цілого ряду областей без електрики і тепла замість того, щоб зупинити свавілля незаконних збройних формувань.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає скасувати режим надзвичайного стану в енергетичному секторі і відновити його стабільну роботу. Блокаду в Донбасі необхідно припинити, а її учасники повинні понести кримінальну відповідальність. Якщо цього не станеться, влада буде відповідати за бездіяльність перед своїми громадянами.