Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД ВЛАДИ ВСІХ ПРИЧЕТНИХ ДО «СПРАВИ НАСІРОВА»

06.03.17 10:22

заставка Оппозиционного Блока

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає на час розслідування «справи Насірова» відсторонити від посад усіх чиновників, причетних до фактів, за якими його звинувачують. Звинувачення проти голови Держфіскальної служби – це звинувачення всієї влади в корупції, яка за останні три роки досягла максимальних розмірів. Ми вимагаємо політичної відповідальності влади – відставки уряду і розпуску Верховної Ради.

Справа глави Держфіскальної служби Романа Насірова – лише одна нитка корупційної павутини, яка обплутала країну за нинішньої влади. Насіров два роки працював під керівництвом президента і двох прем’єр-міністрів, виконуючи їх доручення. Його висувала коаліція, і вона ж прикривала його діяльність.

Об’єктивне розслідування «справи Насірова» в нинішніх умовах неможливе. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає до кінця слідства відсторонити від посад усіх чиновників, причетних до фактів, за якими його звинувачують. Уряд і Верховна Рада, котрі призначали Насірова, повинні понести політичну відповідальність. Реальна боротьба з корупцією буде можлива тільки в разі повного оновлення влади.