Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Нинішня “влада Шарикових і Швондерів” розділяє нас на “патріотів” і тих “хто не скаче”

20.03.17 12:13

Александр Пузанов фото

«Консолідація суспільства та недопущення розколу країни за будь-якою ознакою – етнічною, культурною, мовною – запорука збереження єдності та забезпечення стабільного розвитку держави. Це і є найголовнішим завданням влади, – пише лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов у своїй колонці для «Українських новин».

Політик вважає, що нинішня влада не тільки не виконує цю задачу, але навпаки, роз’єднує людей. «За останні три роки нинішня влада зробила все можливе й неможливе, аби розколоти народ, посіяти страх і ненависть в серцях громадян України – таких єдиних і миролюбних, всього кілька років тому. Нинішня “влада Шарікових і Швондеров” брутально й цинічно розділяє нас на “патріотів” і тих, “хто не скаче”. Заохочує погроми й насильство щодо тих, хто не такий, як їй потрібно. Навмисне заражає суспільство вірусом ненависті. Нас ділять на тих, хто стояв на Майдані та тих, хто не стояв, культивують ідею про “відсутність генетики” в східних областях України, забороняють старі кінофільми й перейменовують музей російського мистецтва в Києві, скасовують День Перемоги та лякають кримінальною справою за незгоду з героїзацією УПА», – зазначає опозиціонер.

Олександр Пузанов підкреслює, що транспортна блокада стала кроком до фактичного територіальному поділу країни. «Влада усвідомлює, що узаконена нею транспортна блокада тимчасово непідконтрольних територій означає фактичну відмову від повернення Донбасу та вирішення конфлікту мирним шляхом в доступному для огляду майбутньому», – пише політик.

Він зазначає, що війна, розруха та роз’єднаність суспільства вигідна нинішній владі, оскільки дозволили їй встановити фактичну диктатуру з усіма необхідними атрибутами: цензурою, кримінальними справами для опозиції, монополізацією права на політичну діяльність, правом звинувачення кожного незгодного в зраді та роботі на Кремль.

«З кожним днем, поки влада обриває нитки, які зв’язують схід і захід України, спалює мости, що забезпечують зв’язок між поколіннями, вбиває клин між різними мовами, провокує розкол в суспільстві на ґрунті історії, життя нашої країни буде згасати. Обов’язок кожного справжнього громадянина України – не допустити цього. Відмовити цієї влади в будь-якій підтримці. Не вірити словам брехливих вождів, гнати їх в шию. Виступити проти війни і розрухи, які несе Україні ця влада. Проголосувати на виборах за мир і розвиток», – пише Олександр Пузанов.