Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: «ПЕРЕМОГА НАД ФАШИЗМОМ – БУЛА, Є, І БУДЕ ВЕЛИКОЇ»

11.04.17 6:00

Александр Пузанов фото

«Перемога над фашизмом – була, є, й буде Великою. Ніякі «декоммунізаціонние» потуги ніколи не зможуть зменшити її значення. Ідея перейменувати проспект Перемоги – всього лише одна з таких потуг чинної міської влади», – написав лідер київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов на своїй сторінці Facebook https://www.facebook.com/Puzanov/ , коментуючи намір Київради перейменувати проспект Перемоги в Києві.

«Це не має нічого спільного з подоланням тоталітарної спадщини та з розвитком демократії. Мова, скоріше, про спробу стерти мільйонам киян пам’ять про те, що це їхня  Перемога. Пам’ять про те, що цією вулицею йшла армія-визволителька, ній рухалися Перемога й мир», – вважає політик.

На його думку, не лише киянам, але і всім українцям влада намагається нав’язати нові цінності: замість мира та  злагоди насаджують ультраправі ідеї війни та роз’єднаності.

«Сподіваюся, у депутатів Київради вистачить розуму не голосувати за дурну ідею з перейменуванням. Якщо вже так сильно свербить “помітити територію” новою назвою – пропоную дати ім’я об’єкту, що збудований київською владою “з нуля й під ключ”. Знайти такий, звичайно, складно – всього три роки минуло … », – зазначив Олександр Пузанов.