Укр

Новини опозиційного блоку

ВЛАДА ПОВИННА ЗАБЕЗПЕЧИТИ МИР В УКРАЇНІ

13.04.17 4:33

заставка Оппозиционного Блока

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від парламенту та інших гілок влади створити всі необхідні умови для миру, якого немає вже 3 роки. Мир – це те, що сьогодні необхідно людям і економіці України.

Люди втомилися від війни, що триває три роки. За ці три роки в кілька разів зросли ціни і комунальні тарифи, влада урізала фінансування освіти, медицини та культури, скасувала більшість пільг для громадян, які потребують соціальної підтримки.

Тисячі загиблих, мільйони біженців, зруйновані міста і села – це ціна, яку заплатила країна за три роки війни. Знищення 25% економіки, величезне падіння експорту, зникнення цілих галузей промисловості – підсумок політики, яку веде влада в цей період.

Для збереження країни і виживання її громадян необхідна зміна політичного і економічного курсу. Нинішнє скликання парламенту за час своєї роботи не зробило жодного кроку для реалізації Мінських угод, які є єдиним шансом України на відновлення миру. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає повернути до порядку денного законопроекти, необхідні для завершення конфлікту в Донбасі.

Якщо нинішня Верховна Рада не захоче змінити політичний курс країни, потрібно змінити її. Люди хочуть миру і виберуть владу, яка їм його забезпечить.