Укр

Новини опозиційного блоку

ДВА РОКИ ПО ТОМУ: РЕЗОНАНСНІ ВБИВСТВА НЕ РОЗСЛІДУЮТЬСЯ, ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ НЕ ДІЮТЬ, ВЛАДА МОВЧИТЬ

18.04.17 11:58

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Два роки тому біля свого будинку був убитий відомий український письменник і журналіст Олесь Бузина. Винні в цьому підлому вбивстві відомі, але вони відпущені на свободу, ніхто не поніс покарання. За день до цього 14 квітня на порозі своєї квартири застрелений опозиційний політик Олег Калашніков. У серпні того ж року від підриву бойової гранати під Верховною Радою загинули чотири нацгвардійці, які захистили собою депутатів парламенту. Минуло майже два роки, але вироку тим, хто скоїв цей теракт, до сих пір немає. Як досі не названі і не притягнуті до відповідальності організатори та виконавці теракту проти телеканалу ІНТЕР. Потім були вбивства Павла Шеремета, правоохоронців в Дніпрі і Княжичах, розстріл з гранатомета польського консульства в Луцьку та багато іншого.

Жодного з резонансних злочинів останнього часу не розкрито, незважаючи на гучні заяви керівників ГПУ та МВС. Все це свідчить про повну деградацію правоохоронної системи, яка не в змозі стримати зростаючу хвилю криміналу і радикалізму. Правоохоронні органи давно перетворилися на фейсбучні відомства, які зайняті самопіаром, а не розслідуваннями і затриманням злочинців. Вся їхня діяльність зводиться до фабрикації липових кримінальних справ стосовно інакомислячих і політичних опонентів.

Ми вимагаємо знайти і покарати винних у вбивстві О.Бузини та інших резонансних злочинах.

Ми вимагаємо публічного звіту керівників правоохоронних органів щодо розслідування цих злочинів.

Ми вимагаємо зупинити хвилю злочинності і беззаконня, яка сьогодні захлеснула Україну. В Україні немає влади, а є правове свавілля, де закон і порядок встановлюють збройні націонал-радикальні угруповання.