Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: Київ повинен доплачувати своїм бюджетникам і пенсіонерам

24.04.17 12:23

Александр Пузанов фото

Ті соціальні стандарти, які встановлює уряд, явно занижені, вважає лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов. З 1 травня в Україні зростуть деякі соціальні виплати, але це підвищення мізерно мало: прожитковий мінімум підніметься до 1624 гривень, а мінімальна пенсія – до 1312 гривень. Таких грошей не вистачить навіть на мінімальний набір продуктів і ліків, не кажучи вже про комунальні послуги, вважає опозиціонер.

«Я не втомлююся повторювати, що Києву необхідний свій міський прожитковий мінімум. Життя в столиці об’єктивно дорожче, ніж в інших містах і селах України. Киянам важко прожити на пенсію, якої достатньо в селі, наприклад, в Херсонській області. Тому місто має доплачувати своїм бюджетникам і пенсіонерам, щоб люди могли зводити кінці з кінцями», – пояснив Олександр Пузанов.

На його думку, такі виплати повинна взяти на себе міська влада. Мерія постійно говорить про перевиконання бюджету, але кияни ніяк цього не відчули. Якщо залишати в київському бюджеті 100% надходжень податку на доходи фізичних осіб, який збирають в столиці (зараз залишається 60%), то місто зможе підтримати своїх пенсіонерів, бюджетників і малозабезпечених мешканців.

Щоб це сталося, міська влада повинна взяти на себе відповідальність за добробут киян та ініціювати зміни до Закону «Про столицю». Київський ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає внести ці зміни. Кияни мають право на гідне життя.