Укр

Новини опозиційного блоку

МАЙЖЕ 100 ТИСЯЧ ПІДПИСІВ ЗІБРАНО В 15 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ НА ПІДТРИМКУ АКЦІЇ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «БОРЕМОСЯ РАЗОМ – РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»

27.04.17 4:24

21 квітня стартувала Всеукраїнська мирна акція на підтримку вимог ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Всього за кілька днів зібрано близько 100 тисяч підписів у Житомирській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Чернігівській, Харківській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Сумській областях та Києві.

Незважаючи на погрози і залякування, напади на активістів з боку радикально налаштованих угруповань, люди приходять до агітнаметів, щоб своїми підписами підтримати вимоги ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ до влади. Це ще раз підтверджує, що доведених до відчаю людей не залякати.

Ми вимагаємо:

ПРИПИНИТИ ВІЙНУ І ПОВЕРНУТИ МИР В УКРАЇНІ;

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРАВО ГОВОРИТИ І СЛУХАТИ РІДНОЮ МОВОЮ;

ПРИПИНИТИ ФАЛЬСИФІКАЦІЮ ІСТОРІЇ;

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЛЮДЯМ ГІДНЕ ЖИТТЯ І РОБОТУ;

ЗУПИНИТИ РЕПРЕСІЇ І НАСТУП НАЦИЗМУ.

Ми не боїмося витівок радикалів, яким потурає влада. Акція «Боремося разом – разом переможемо!» триває. Щодня до неї приєднується нове місто. Ми плануємо зібрати близько мільйона підписів громадян України, щоб влада побачила позицію народу, почула його голос. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК доб’ється того, щоб вимоги людей були виконані.