Укр

Новини опозиційного блоку

З Днем Солідарності трудящих!

01.05.17 9:00

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає всіх громадян України з Всесвітнім Днем Солідарності! Ця дата – є символом беззаперечної перемоги трудящих в боротьбі за своє право на чесну працю й гідне життя для себе та своїх сімей. Але ця боротьба триває.

Сьогодні влада під будь-яким приводом намагаються позбавити українських трудящих їхніх завоювань. Політикою грабіжницьких комунальних тарифів, високих цін і низьких заробітних плат, мізерних принизливих пенсій влада намагається перекреслити всі соціальні досягнення, повернути українське суспільство до часів безсовісною експлуатації й тотальної бідності. Руйнівними податками, фіскальними репресіями та корупцією, вона руйнує українську економіку. Позбавляє нас надії. Підриває в країні соціальний та громадянський мир.

Не дати цим планам здійсниться – це те спільне завдання, яке сьогодні об’єднує всі здорові й патріотичні сили українського суспільства. Ми не дамо відкинути нашу країну на два століття назад, перетворити Україну в відсталу сировинну напівфеодальну державу, а українців – на безправних підданих. Відродимо національну економіку, вітчизняну індустрію та створимо робочі місця. Скасуємо грабіжницькі тарифи, піднімемо мінімальні зарплату та пенсію.

Об’єднавши зусилля, ми захистимо наші завоювання, змусимо владу виконувати Конституцію.

Боремося разом! Разом переможемо!