Укр

Новини опозиційного блоку

Близько 7000 підписів на підтримку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зібрано в Києві, попри провокації «свободівців»

06.05.17 2:28

Близько 7000 підписів на підтримку вимог ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зібрано в Києві в рамках мирної акції «Боремося разом – Разом переможемо!». Кияни підходять до наметів агітаторів, ставлять свої підписи, попри безперервні провокації з боку правих радикалів.

Одна з таких провокацій відбулася в Деснянському районі Києва. 28 квітня представники «Свободи» змусили агітаторів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ згорнути намет, про що гордо повідомили на своїй сторінці. Забувши згадати, що перехожі та місцеві жителі заступилися за агітаторів і прогнали самих «Свободівців». 5 травня ситуація повторилася на вулиці Шломо-Алейхема (Лісовий масив) – агітаторам почали погрожувати ті ж самі люди, вже, правда не представляючись «свободівцями». Але жителі викликали поліцію та змусили радикалів відступити.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжує збір підписів, не дивлячись на погрози. Наших прихильників стає все більше. По всій Україні число людей, які підтримали мирну акцію, вже перевищило сто тисяч осіб. Боремося разом – разом переможемо!