Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВІТАЄ ВСІХ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

09.05.17 9:34

Дорогі ветерани!

Дорогі співвітчизники, спадкоємці героїв фронту і тилу! Прийміть наші щирі вітання з Днем Великої Перемоги!

Сьогодні ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК разом з усіма громадянами України вшановує пам’ять тих, хто 72 роки тому зберіг майбутнє для кожного з нас.

Цей великий день – не просто історична дата. Це свято нашої сучасності, яке нагадує нам, як важливі мир, взаєморозуміння та повага між народами.

Ми – спадкоємці переможців і визволителів. Тих, хто дав шанс миру стати більш людяним, відкритим і вільним. Ми пишаємося цією спадщиною і цією історичною місією. Нікому не вдасться перекреслити подвиг і жертви українського народу в тій Великій війні.

Сьогодні ми висловлюємо глибоку вдячність всім ветеранам війни, тим, хто своїм потом і кров’ю здобував для всіх нас цю Перемогу. Ваш подвиг житиме вічно! Забезпечити Вам гідне життя і захистити Ваше право пишатися своїм життям і своєю Великою Перемогою – наш священний обов’язок.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробить все, щоб в Україну повернулися мир і взаєморозуміння. Ми докладемо всіх зусиль, щоб відновити країну і вивести її на шлях розвитку. Справа батьків і дідів буде продовжена. 9 травня – це наше минуле і наше майбутнє.

Зі святом, дорогі співвітчизники!

З Днем Великої Перемоги!