Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: За рівнем свобод Україна скоро наздожене Північну Корею

16.05.17 1:53

«Свобода слова у нас досягла «безпрецедентних висот». Блокування неугодних сайтів – чергове тому підтвердження. Такими темпами за рівнем свобод Україна скоро наздожене Північну Корею», – так прокоментував новину про закриття українцям доступу до сайтів Однокласники, ВКонтакте, Mail.ru, а також до служб Yandex лідер київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

Він зазначив, що боротьба з інакомисленням турбує чинну українську владу значно більше, ніж економічні проблеми. «Жебраки ЗМІ в бідній країні ніколи не зможуть бути вільними, а значить, владі нічого боятися. Коли людей найбільше турбує фізичне виживання, їм не до свобод і не до висловлювання своєї думки», – впевнений Олександр Пузанов.

Опозиціонер пояснив, що владі простіше контролювати медіа, ніж соціальні мережі: «ЗМІ можна закрити, позбавити ліцензії, перекупити, залякати їхніх власників. Є безліч варіантів. А ось з соціальними мережами складніше – українській владі не дотягнутися до їхніх власників, залякати величезну кількість їхніх користувачів не вийде. Залишається одне: заблокувати доступ. Правда, не зрозуміло, чим же тоді Україна відрізняється від свого «північного сусіда», який у нас як би тоталітарний, а ми як би вільні. Сайти блокують, соцмережі закривають, висловлювати свою думку ризиковано».