Укр

Новини опозиційного блоку

ЗАБОРОНА НА СОЦМЕРЕЖІ ПОРУШУЄ БАЗОВІ ПРАВА ГРОМАДЯН НА СВОБОДУ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ. ВОНА МАЄ БУТИ СКАСОВАНА

16.05.17 2:11

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК засуджує рішення влади про заборону доступу українських громадян до найбільш популярних в Україні соціальних мереж інтернету – «ВКонтакте» та «Однокласників». Це середньовічне рішення відкидає Україну до лав тоталітарних держав, порушуючи базові права громадян на свободу слова та інформації. Ми вимагаємо скасувати указ про заборону доступу до соцмереж і закликаємо всі демократичні сили України та світу нас підтримати.

Заборона на доступ до соцмереж – це не захист національної безпеки, а заборона на право людей самим отримувати інформацію. Влада боїться власних громадян. Вона продовжує політику щодо взяття під контроль всіх засобів інформації і комунікації та заборони неконтрольованих.

Влада не в змозі зупинити війну або поліпшити життя людей, тому переходить до заборони на інформацію. Її мета – самозбереження через монополію на інформацію і цензуру.

Заборона на доступ громадян до соцмереж показує, що влада не відповідає не тільки викликам, які стоять перед країною, а й сучасного світу взагалі. Діючи допотопними методами, вона не покращує ситуацію, а тільки знищує залишки поваги до себе.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК заявляє, що рішення про заборону доступу до соцмереж – це злочин перед суспільством. Ми вимагаємо скасування цього середньовічного указу і закликаємо підтримати нашу вимогу всіх, хто хоче бачити Україну демократичною і вільною. Заради захисту основних прав громадян потрібно бути єдиними.