Укр

Новини опозиційного блоку

УКРАЇНА Є «ЛІДЕРОМ» СЕРЕД НАЙНЕЩАСНІШИХ КРАЇН СВІТУ

18.05.17 12:24

Такі результати соцопитування оприлюднив Інститут Геллапа – американський центр вивчення громадської думки. Україна, з її 41% нещасного населення потрапила до трійки «лідерів»  найбільш нещасних країн світу. Сусідами України стали Південний Судан (47% нещасних) і Гаїті (43%).

Україна стала єдиною європейською країною, яка опинилася в антирейтингу щастя, а показник 41% є найвищими серед країн пострадянського простору. У 2016 році лише 9% українців могли назвати себе успішними.

«Ця влада не здатна принести мир і добробут в Україну, дати кожному українцю впевненість у завтрашньому дні. Населення стрімко біднішає, левова частка його доходів іде в основному на їжу і комуналку, доступність і якість медицини і освіти знижуються, зростає безробіття і злочинність. Всі ці фактори на тлі відсутності третій рік миру роблять українців однією з найбільш стражденних  націй в світі і самою нещасною в Європі. Вже всім зрозуміло, що ця слабка влада не здатна вивести країну з кризи. І поки в Україні не відбудеться перезавантаження влади, наша країна, на жаль, буде продовжувати очолювати всі можливі антирейтинги», – підкреслив лідер Київського ОППОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов


Довідка:
Інститут Геллапа (Gallup International Association) – організація, що займається проведенням загальнонаціональних опитувань громадської думки (США). Проводить регулярні опитування населення з проблем внутрішньої і зовнішньої політики, користується міжнародним авторитетом як одне з найбільш надійних джерел інформації про стан громадської думки в США і в світі. Починаючи з 2005 р. проводить опитування в більш ніж 160 країнах в рамках Всесвітнього опитування Геллапа (Gallup World Poll) (Gallup-Healthways Well-Being Index, 2014 року). З 2008 р спільно з організацією Healthways була розроблена і впроваджена методологія розрахунку Індексу добробуту США, і в 2013 р. вона була застосована для побудови Глобального індексу добробуту в 135 країнах.