Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ВІД КАБМІНУ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПРО «ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ»

23.05.17 11:43

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від уряду скасувати рішення про затвердження проекту «пенсійної реформи», прийняте ним на останньому засіданні. Запропонована Кабміном «реформа» – це замасковане підвищення пенсійного віку для більшості громадян країни. Ми виступаємо за вирішення проблем Пенсійного фонду не через зменшення виплат, а через створення робочих місць та збільшення надходжень до нього.

Соціально-економічний курс нинішньої влади веде країну в глухий кут. Зруйнувавши чверть національної економіки, вона займається не її відновленням, а фактичним підвищенням пенсійного віку. Йдучи таким шляхом, влада взагалі знищить систему пенсійного забезпечення в Україні.

Пропозиції Кабміну передбачають підвищення мінімального трудового стажу для отримання пенсії з 15 до 35 років. Для тих, хто не матиме необхідно офіційного стажу, пенсійний вік підвищується до 65 років. До 60 років не зможуть вийти на пенсію вчителі, лікарі та інші працівники бюджетної сфери – навіть за наявності необхідного спеціального стажу.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК заявляє, що прийняття такої «реформи» неприпустиме. Знищивши мільйони робочих місць, влада сама створила ситуацію, коли громадяни України не можуть офіційно працевлаштуватися та отримати необхідний для отримання пенсії стаж. Не маючи можливості отримати роботу і не отримуючи пенсійної допомоги до 65 років, мільйони людей залишаться взагалі без засобів до існування.

Турбота про літніх громадян – обов’язок влади. Ми вимагаємо прийняти програму відновлення економіки, яка дасть людям роботу і збільшить надходження до Пенсійного фонду. Ми вимагаємо переглянути бюджет, скоротивши витрати на силові структури і заклавши в нього доходи з урахуванням реальної інфляції. Наші вимоги дозволять не тільки відмовитися від планів «пенсійної реформи», а й збільшити мінімальну пенсію до 3500 гривень.

Якщо влада не здатна впоратися зі своїми обов’язками, вона повинна поступитися місцем тим, хто зможе забезпечити громадянам України гідну старість. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – партія професіоналів, які відродять економіку і підвищать доходи пенсіонерів без драконівських «реформ».