Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК СКАСУЄ ПРИЗОВ ТА МОБІЛІЗАЦІЮ ДО АРМІЇ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ

31.05.17 10:48

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає помилковим і шкідливим наказ міністра оборони України Полторака про призов офіцерів запасу на військову службу. Це ще одне свідчення того, що влада не має наміру рухатися шляхом деескалації конфлікту на сході України і виконувати взяті на себе зобов’язання в рамках Мінських угод.

Рішенням примусово залучити до служби в армії офіцерів запасу, влада, по суті, висмикує висококваліфікованих фахівців з вищою освітою з постійних місць роботи, із власного бізнесу. Куди повернуться ці люди через півтора року?

Тисячі сімей будуть кинуті напризволяще у нинішній і без того непростий час. Вже зараз очевидно, що призов офіцерів запасу не підвищить боєздатність української армії. Це безглузда та непотрібна вигадка, яка заважає людям жити.

Замість якісного посилення Збройних сил влада ризикує отримати черговий удар по економіці і, як наслідок, – чергове підвищення соціальної напруги у суспільстві.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає владу відмовитися від безглуздих призовів і мобілізацій. Українська армія має бути укомплектована кваліфікованими та високопрофесійними військовими кадрами, а набір до неї повинен здійснюватися виключно за контрактом.

Ми скасуємо призови та мобілізації на законодавчому рівні відразу після перемоги на парламентських виборах.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК поверне мир та розвиток в Україну.