Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «З європейського міста Київ намагаються перетворити на ксенофобський хутір»

05.06.17 10:53

«Вже три роки, як Віталій Кличко керує Києвом у статусі мера. Чи багато що в місті змінилося за цей час? Багато що! Кількість перейменованих вулиць підбирається до двох сотень. Ям на дорогах додалося, розмітку перестали оновлювати, фонтани, що б’ють з труб, які прорвалися, стали добивати до сьомого поверху, а забудовники, нарешті, відчули справжню свободу від містобудівних норм», – так лідер київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов прокоментував на своїй сторінці в Facebook  результати діяльності столичного градоначальника.

Опозиціонер нагадав, що головними пунктами передвиборної програми чинного мера були: «Київ – місто, комфортне для життя; Київ – місто, де владою є громада; Київ – місто, де економіка є основою добробуту людини; Київ – місто, де історія та сучасність перебувають у гармонії». За три роки Віталій Кличко не виконав жодної зі своїх передвиборчих обіцянок.

«Жодного необхідного місту інфраструктурного об’єкта за три роки побудовано не було. Нам обіцяли знайти гроші на добудову Подільського мостового переходу, за 1,5 року пустити на Троєщину швидкісний трамвай, а до 2019 року прокласти туди лінію метро. Але як досягнення влада може презентувати хіба що «втомлений» Шулявський міст », – зазначив Олександр Пузанов.

Політик навів дані опитування, яке проводила соціологічна група «Рейтинг» на початку 2017 року. 52% киян впевнені, що не можуть впливати на рішення, які приймає міська влада. 79% киян впевнені, що їх економічний стан погіршився. І 90% городян припускають, що корупція є суттєвою проблемою для Києва. «Та сама корупція, з якою Віталій Кличко обіцяв впоратися, відсторонивши людей, в ній замішаних, від управління містом. Крім того, Віталій Кличко обіцяв повернути киянам все незаконно відчужені землі та покарати винних в розкраданні міської власності. Ще він обіцяв не допустити того, щоб з київського бюджету вилучався податок на доходи фізичних осіб. Але як забирали 60% податку, так і забирають. Обіцяного, як відомо, три роки чекають … », – нагадав Олександр Пузанов.

На думку політика, історія, точніше постійні спроби її переписати, за ці три роки стала однією з найбільш «болісних» тем для Києва. «Як би громадськість не обурювалася, які б юридично грамотні звернення не писала, її не слухають. У місті невблаганно з’являються проспекти Шухевича та Бандери, знищуються пам’ятники, ображаються почуття людей. Зі спокійного гармонійного толерантного європейського міста Київ намагаються перетворити на фашистський заштатний ксенофобський хутір. Кияни, це дійсно те, за що ви голосували?», – вважає опозиціонер.