Укр

Новини опозиційного блоку

ЗВЕРНЕННЯ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ДО МОЛОДІ В 76-У РІЧНИЦЮ ПОЧАТКУ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

22.06.17 10:12

УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД – НАРОД ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

22 червня 1941 року до нашого дому прийшла війна. Ворог хотів знищити наш народ і захопити нашу землю.

Україна в роки Великої Вітчизняної війни 1941-45 рр. втратила п’яту частину населення. Безповоротні втрати військовослужбовців-жителів України склали 2,4 млн; на території України окупанти знищили 1 млн 366 тис. військовополонених і 4 млн мирних жителів; на примусові роботи до Німеччини було викрадено близько 2,5 млн осіб.

Кожен другий українець, який воював в Червоній Армії, не дожив до Перемоги, а кожен другий з живих повернувся додому інвалідом. Втрати України склали більше, ніж Великобританії, Канади, США та Франції разом узятих. Кількість українських жертв можна порівняти з населенням сучасної Австрії.

З 15 фронтів, що діяли в період війни, більше половини очолювалися маршалами та генералами – українцями за походженням. Більше 200 генералів-українців успішно командували арміями, корпусами, дивізіями.
Одна з найбільших битв – Битва за Дніпро і визволення Києва увійшли в аннали світової військової історії. За планом операції по фронту в 1400 кілометрів від Смоленська до Азовського моря діяло п’ять фронтів: 1-й Білоруський (генерал армії К. Рокоссовський), 1-й Український (генерал армії М.Ватутін), 2-й Український (генерал армії І. Конєв), 3-й Український (генерал армії Р. Малиновський), 4-й Український (генерал армії Ф.Толбухін).

Сьогодні проспект в українській столиці, що носить ім’я легендарного генерала – визволителя України та Києва від німецько-фашистських загарбників Миколи Ватутіна нинішня влада хоче перейменувати на проспект Романа Шухевича – командира нацистського спецпідрозділу «Нахтігаль».

Історія переписується, факти і події, пов’язані з героїчною перемогою українського народу у Великій Вітчизняній війні, перекручуються і підтасовуються на догоду правлячій еліті і націонал-радикальної ідеології, яку сповідує нинішня влада.

Ми звертаємося до молодих поколінь українців, – як не вдалося гітлерівській Німеччині зломити наших дідів і прадідів, так і сьогодні не дайте зломити себе войовничому націонал-радикалізму.

Завжди пам’ятайте, що МИ НАЩАДКИ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Воювали українці на всіх фронтах, у всіх родах військ і на флотах героїчно – про це свідчать їхні численні подвиги і державні нагороди.

Бійці й офіцери родом з України отримали 2,5 млн орденів і медалей із загальної чисельності 7 млн. нагород, вручених воїнам-переможцям за час війни.

Серед них:

– один з трьох тричі Героїв Радянського Союзу Іван Кожедуб родом з України;

– кожен четвертий з 26 двічі Героїв Радянського Союзу;

– 10 маршалів Радянського Союзу (з 41) народилися в Україні.

– 17.4%, або 2021 осіб з 11 603, Героїв Радянського Союзу часів Великої Вітчизняної війни – українці.

 МИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПАМ’ЯТАТИ ЦЮ ТРАГЕДІЮ І ЦЕЙ ПОДВИГ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ЗАВЖДИ!