Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА «СТРАНА.UA»

23.06.17 12:00

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає негайно звільнити з-під варти головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужву. Керівник одного з найпопулярніших ЗМІ затриманий за явно сфальсифікованим звинуваченням, – таким же «липовим», як і попередні п’ять кримінальних справ, які за завданням режиму різні органи раніше порушили проти Ігоря Гужви.

Влада продовжує політичні репресії, посилюючи тиск на незалежні засоби масової інформації. У той час, як корупціонери, які вкрали мільярди гривень знаходяться на волі, вона кидає за ґрати незалежного журналіста за критичні публікації. Мета затримання Ігоря Гужви – закрити рота засобам масової інформації, які не бояться критикувати владу.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає представництва іноземних держав і міжнародних організацій підтримати наш заклик негайно звільнити головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужву. Це питання не тільки законності, а й збереження залишків свободи слова в Україні.

Ми звертаємося до співробітників правоохоронних органів і судів: не ставайте спільниками злочинів нинішньої влади. Виконання закону, а не злочинних наказів – гарантія того, що ви не опинитеся на лаві підсудних разом з тими, хто сьогодні антиконституційними діями намагається продовжити свою владу.