Укр

Новини опозиційного блоку

ЗАХИСТИМО КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ!

28.06.17 10:51

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Сьогодні ми відзначаємо чергову річницю прийняття Конституції, яка затвердила Україну як сучасну, демократичну, цивілізовану і соціальну державу. Цим документом громадянам України були гарантовані широкі політичні, соціальні, культурні права і свободи.

Сьогодні через дії і рішення влади багато конституційних прав і свобод громадян України опинилися під загрозою. Українському суспільству нав’язується єдина ідеологія. Фактично введена цензура в ЗМІ, обмеження на доступ до інформації, користування соціальними мережами. Розгорнуто безпрецедентні переслідування опозиційних політиків, журналістів і простих громадян. Слідом за правоохоронними органами в політику втягуються збройні сили країни.

Йде масштабний наступ на соціальні права. Громадян позбавляють забезпеченої старості, роботи, власного житла. Влада забула про наше право на гідне життя, про права на медичне обслуговування та освіту, про право на вільне вираження своєї позиції рідною мовою. Всупереч Конституції у народу України намагаються відібрати право власності на національні багатства.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина політична сила, яка сьогодні відстоює конституційні права громадян. Це не просто дискусія з владою – це боротьба за гідне життя для кожного, за демократичне майбутнє України.