Укр

Новини опозиційного блоку

Вітаємо з Днем Хрещення Русі!

28.07.17 10:14

Свято Хрещення Русі – це світлий день духовного єднання, який нагадує нам про важливість православної традиції, її колосальний внесок і вплив на становлення і розвиток нашого народу, яка на століття визначила його моральні та світоглядні орієнтири. Віра православна надавала сили для перемог і звершень, допомагала долати труднощі і випробування, справлятися зі смутою і розбратами, залишаючись для людей головною духовною опорою.

Сьогодні, коли суспільство розколоте на кілька протиборчих таборів, а на сході України триває війна, відновлення миру і єдності є нашим спільним і головним завданням. І ніякі дії безвідповідальних політиків, які розпалюють громадянське протистояння, не повинні стати перепоною для її виконання. Тільки досягнувши миру в серцях, можна подолати розбіжності і повернути Україну на шлях розвитку і процвітання.

На превеликий жаль, не припиняються гоніння прихожан УПЦ, погрози на адресу священнослужителів стали буденністю, захоплення православних храмів – нормою.

Цьогорічне свято Хрещення має послужити нагадуванням владі про те, що необхідно припиняти безглузде протистояння по всіх фронтах і починати діалог заради майбутнього нашої країни.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК щиро вітає всіх українців з Днем Хрещення Русі! У цей святковий день бажаємо радості душі і спокою серця, світлої надії і доброго здоров’я, праведних діянь і Божої благодаті заради миру і благополуччя вас і ваших сімей, заради єдиної України.