Укр

Новини опозиційного блоку

Чергова атака влади на «Страну.ua» – це продовження кампанії з дискредитації незалежних ЗМІ та зачистці інформаційного поля в Україні

09.08.17 4:08

заставка ОБ на фоне телекамер

Нова хвиля обшуків в редакції і квартирах журналістів видання «Страна.ua» – це свідчення страху української влади перед незалежним ЗМІ. Рівно місяць тому в приміщенні редакції вже проходили обшуки, тому нинішній «наскок» силовиків – спланована владою повномасштабна кампанія з дискредитації незалежних ЗМІ і зачистці інформаційного простору в Україні.

За ширмою гучних заяв про демократію та європейські цінності, влада планомірно знищує свободу слова в Україні. Докази тому – нерозкриті вбивства журналістів Бузини і Шеремета, спроби позбавити ліцензій телеканали «Інтер», 1+1, «112-Україна», News One.

В сучасній Україні проти редакторів і журналістів незалежних ЗМІ фабрикуються, як під копірку, «липові» кримінальні справи, щоб не просто залякати, а знищити навіть натяк на альтернативну владі точку зору.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК попереджає співробітників правоохоронних органів – рано чи пізно за виконання злочинних наказів доведеться нести відповідальність.

Ми звертаємо увагу представництв іноземних держав та міжнародних правозахисних організацій на серйозність ситуації, в якій сьогодні опинилися незалежні засоби масової інформації та журналісти, які критикують владу.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дозволить знищити демократію в Україні, ми захистимо право громадян на свободу слова.