Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Київ знову в десятці непридатних для життя міст

17.08.17 12:29

До стану міста «найменш пристосованого для життя» Київ довела нинішня влада. За три роки вона не припинила військовий конфлікт, що підриває українську економіку і добробут людей. Вона зруйнувала систему правоохоронних органів, що відповідають за безпеку на наших вулицях, стрімко руйнує освіту і медицину, довела людей до злиднів. Про це заявив лідер київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

«Черговий рейтинг придатності міст для життя від дослідницького підрозділу журналу The Economist як і рік назад не порадував. Київ знову в десятці непридатних для життя міст. Правда, піднявся зі 132 на 131 місце. Як наголошується у звіті, «показники Києва відновлюються, але знаходяться під загрозою через заворушення, економічноу нестабільность і війну в Донбаському регіоні країни». З 2012 року рейтинг Києва погіршився на 21,4%. Разом з Дамаском Київ продемонстрував найбільше падіння за п’ять років», – зазначив політик.

Також Олександр Пузанов звернув увагу на слова дослідників, «конфлікт в країні є ключовим фактором, який підриває рівень добробуту». «Конфлікт лежить в основі багатьох найнижчих оцінок. Це пов’язано не тільки з тим, що показники стабільності мають найвагоміші одиничні бали, але також і тому, що чинять негативний вплив на інші категорії. Наприклад, конфлікт не тільки призведе до порушення самооборони, але і зашкодить інфраструктурі, перевантажить лікарні і підірве доступність товарів, послуг і розваг», – підкреслив він.

«Показник «Стабільність» у Києва нижче, ніж у столиць Камеруну, Зімбабве, Алжиру і Бангладеш. За показником «Культура і навколишнє середовище» ми поступаємося столицям Зімбабве та Нігерії. Інфраструктура, якщо вірити дослідженню, у Києві гірша, ніж в Карачі (Пакистан) і Лагосі (Нігерія). Якби цей рейтинг враховував ще й рівень доходів жителів і частку їхніх витрат на найнеобхідніше, українська столиця б точно виявилася на останньому місці», – резюмував Олександр Пузанов.