Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: «Влада повинна переглянути тарифи, інакше борги будуть рости»

22.08.17 1:27

«Влада повинна переглянути комунальні тарифи, тільки після цього споживачі зможуть за ними платити. Інакше борги за комунальні послуги будуть зростати», – заявив лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов, коментуючи для ЗМІ борги киян за електрику, що збільшилися.

За повідомленням «Київенерго», столиця заборгувала за електрику понад 1,1 млрд грн станом на 1 серпня. Упродовж липня борги збільшилися на 11 млн грн. При цьому кияни заборгували за електрику 353,4 млн грн, а основну суму заборгованості наростили комунальні підприємства – КП «Київводоканал» і КП «Київський метрополітен».

«Давно відома формула, яку використає влада для того, щоб погасити борги комунальних підприємств: вона ще більше підніме тарифи на воду та вартість проїзду в метро. Хай не прямо завтра, але обов’язково підніме, інших рішень ця влада не визнає», – зазначив політик.

Опозиціонер наголосив, що подібна тарифна політика призведе лише до нарощування взаємних боргів і кризи неплатежів, подібної до тої, з якого Україна з таким трудом вибралася в 90-і роки.

Олександр Пузанов розповів, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав позови до судів про скасування рішень влади про підвищення тарифів. «Ми судимося через тарифи вже два роки. Процеси тягнуться, судові засідання відкладаються і переносяться, рішення по суті не приймаються. Мабуть, суди щосили відтягують прийняття рішень», – підкреслив Олександр Пузанов.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає переглянути всі останні підвищення тарифів і встановити їх на обґрунтованому рівні, з урахуванням мінімальної пенсії та зарплати. «Крім того, ми вимагаємо ввести мораторій на нове зростання тарифів. Підвищувати тарифи до європейського рівня можна буде тільки після того, як до європейського рівня доростуть доходи наших громадян», – підсумував Олександр Пузанов.

Фото події