Укр

Новини опозиційного блоку

З Днем Незалежності України!

24.08.17 9:51

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає громадян України з Днем Незалежності!

Це свято, що об’єднує всіх нас. Яких би політичних поглядів ми не дотримувалися, у якому б регіоні ми не жили і на якій мові не говорили. Для всіх нас незалежність України – це символ свободи, демократії та нашого права будувати своє життя та розвивати свою державу.

Ми щиро віримо в силу і здатність українського народу подолати всі труднощі на шляху до нашої спільної мети – цивілізованої, демократичної, справедливої та економічно розвиненої України.

Ми переконані, що незалежність країни – це мир та суспільний діалог. Це зростання економіки, ефективне управління, високі зарплати та гідні пенсії. Це справедливі тарифи і ціни, які може без труднощів оплатити кожна українська сім’я. Це безпечне життя, конституційний порядок та захищеність політичних, соціальних і культурних прав громадян. Це свобода говорити і слухати рідною мовою. Це свобода думки, совісті та віросповідання. Це ті принципи та цінності, які були підтримані українським народом у 1991 році. Саме вони ведуть нас вперед.

Спроби спотворити цей вибір, перекрутити закон на диктатуру, патріотизм – на покірність, культуру – на знаряддя національного розколу, приречені на провал.

В України буде інше – мирне та гідне майбутнє.

Ми будемо разом за нього боротися і разом переможемо!