Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Україна повинна змінити ставлення до системи освіти, інакше вона просто не матиме майбутнього

01.09.17 9:00

Александр Пузанов фото

«Сьогодні до київських шкіл прийшли 32 тисячі першокласників. Це велика подія як для маленьких киян, так і для їхніх батьків. Щиро вітаю їх з першим шкільним днем!», – пише лідер Київського опозиційного блоку Олександр Пузанов на своїй сторінці в Facebook.

«На жаль, в школі діткам доведеться нелегко. За чотири роки цієї влади в Києві стало менше на 13 шкіл. А учнів стало більше майже на 36 тисяч. Діти змушені вчитися в переповнених класах, ходити в школу в другу зміну», – додає політик.

Опозиціонер зазначив, що запеклу боротьбу за майбутнє з деградацією та занепадом наша країна беззастережно програє через рішення та дії нинішньої влади.

«Влада заявляє про реформи освіти, але не може вирішити простих запитань: гарантувати фінансування шкіл, створити сучасну матеріальну базу для навчання, забезпечити соціальний захист вчителів», – пише політик. На його думку, влада не розуміє, які професії будуть потрібні країні завтра, і не може забезпечити підготовку таких фахівців.

«Зараз українці – одна з найосвіченіших націй в світі. Завтра, може виявитися так, що ми будемо радіти, що наші діти хоча б вміють читати. Україна повинна змінити ставлення до системи освіти, інакше у неї просто не буде майбутнього », – вважає Олександр Пузанов.