Укр

Новини опозиційного блоку

Вітаємо з Днем Знань!

01.09.17 9:07

Дорогі школярі та студенти, викладачі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Першого дзвоника та початком нового навчального року!

Для першокласників – це початок нового шляху, для випускників – останній рік перед стартом у доросле життя. Пам’ятайте, що нові відкриття та майбутні досягнення можливі завдяки вашому старанню і самовідданій роботі педагогів.

Влада пафосно заявляє про реформи освіти, але не може вирішити простих завдань: гарантувати фінансування шкіл, створити сучасну матеріальну базу для навчання, забезпечити соціальний захист вчителям. Влада не розуміє, які професії будуть потрібні країні завтра, і не може забезпечити підготовку таких фахівців.

Зараз українці – одна з найосвіченіших націй у світі. Завтра може виявитися так, що ми будемо радіти, що наші діти хоча б вміють читати. Якщо ставлення до системи освіти не зміниться, в України просто не буде майбутнього.

Сміливіше шукайте себе в цьому житті, а отримані знання застосовуйте з користю. Україна завжди пишалася фундаментальними науковими школами і талановитими вченими.

Бажаємо всім міцного здоров’я, учителям – сил і терпіння, учням – відмінних оцінок і задоволення від навчання, і звичайно, миру всім нам!

З початком Нового навчального року!