Укр

Новини опозиційного блоку

Перезавантаження влади – остання можливість запобігти національній катастрофі

11.09.17 1:07

Україна увійшла в смугу нових потрясінь. Війна і глибока економічна криза, поліцейщина і політичний терор, злидні і зростаюче безробіття – таким стало життя мільйонів українців. Рятуючись від політичного банкрутства, влада йде на розіграш цинічних вистав, учасниками яких стали Президент, його політичні партнери і соратники, колишні та нинішні.

Позбавлення громадянства Саакашвілі, пропагандистська кампанія щодо його захисту та події на державному кордоні України – вся ця бездарна п’єса свідчить про глибоку кризу влади, її розгубленості і аморальності. Знову сотні українців втягуються в брудні ігри політичних банкрутів. Протиправні дії влади і “зграї колишніх соратників” можуть привести до національної катастрофи. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК заявляє: дії всіх учасників – за межами закону і моралі.

Ми закликаємо органи місцевого самоврядування не втягуватися в руйнівні ігрища політиків-банкрутів.

Ми вважаємо, що єдиним виходом з нової політичної кризи можуть бути тільки дострокові парламентські і президентські вибори. Верховна Рада зобов’язана взяти відповідальність на себе і невідкладно прийняти рішення про дострокові вибори.

Ми звертаємося до громадян України: підтримайте ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Підтримайте мир і розвиток, а не війну і руйнування держави.