Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Люди не хочуть продовження війни, і якщо влада з ними не згодна, її пора міняти

13.09.17 9:58

«За час військового конфлікту на Донбасі постраждало майже 35 тисяч осіб: 10,2 тисячі були вбиті, 24,5 тисячі – поранені. Такі цифри оприлюднило управління ООН з прав людини. Починаючи з квітня 2014 року по серпень 2017 на Донбасі було вбито 2,5 тисячі мірних мешканців, в тому числі 137 дітей», – пише на своїй сторінці в Facebook лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

«Страшні цифри. Впевнений, влада теж про них знає. Але замість того, щоб докласти максимум зусиль і зупинити війну, що уносить десятки тисяч життів, влада продовжує конфлікт, прикриваючись псевдопатріотичними гаслами. Її не хвилюють думки громадян, які давно вже хочуть миру», – зазначає політик.

Він нагадав, що влітку ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК проводив акцію «Борімося разом! Разом – переможемо!» – агітатори спілкувалися з людьми, збирали їхні підписи під вимогами партії. «Кожна людина, що підходила, до наших агітаторів, підтримувала вимогу «Повернути мир в Україну». Люди не хочуть продовження війни. Якщо влада з ними не згодна, її пора міняти», – впевнений Олександр Пузанов.