Укр

Новини опозиційного блоку

Справа проти Олександра Лавриновича – політично мотивоване переслідування і спроба влади переключити увагу суспільства від власних злочинів

16.09.17 5:40

заставка Оппозиционного Блока

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Рішення про арешт Олександра Лавриновича є продовженням низки переслідувань опозиційних політиків. Розкручуючи маховик репресій проти всіх незгодних з нинішнім антинародним курсом, влада знищує залишки українського правового поля і своєї легітимності.

Всі сфабриковані справи проти опозиційних політиків не мають під собою жодних законних підстав і створені для піару влади. Коли замість пошуку і покарання винних нерозслідуваною залишається трагедія 2 травня в Одесі, загибель чотирьох нацгвайрдійців під Верховною Радою, вбивства Бузини, Шеремета, підпал «Інтера».

Правоохоронців не турбує розгул злочинності на вулицях наших міст і сіл, а корупціонери у владі не є предметом їхньої уваги. Зате з легкістю штампуються кримінальні справи проти опозиційних політиків.

Ми заявляємо: справа проти Олександра Лавриновича – політично мотивоване переслідування і спроба влади переключити увагу суспільства від власних злочинів.

Ми впевнені, що вже дуже скоро всі фальсифікатори цих сфабрикованих справ відповідатимуть за всією суворістю закону. І це буде швидше, ніж їм зараз здається.