Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає педагогів з Днем працівників освіти!

01.10.17 10:22

Дорогі вчителі, прийміть наші щирі вітання з професійним святом!

У вас дивовижна професія. Ви повинні бути мудрими і терплячими, часом замінювати батьків, знати відповіді на будь-які питання. Адже вам довіряють найцінніше – своїх дітей.

Прищеплюючи любов до знань, передаючи дітям свій життєвий досвід, впродовж всього шкільного шляху ви залишаєтесь для своїх вихованців безперечним авторитетом.

На превеликий жаль, сьогодні горде звання Вчитель нівельовано. Бездумні експерименти влади в сфері освіти змушують педагогів все частіше замислюватися про зміну професії. А остання реформа, крім нанесення іміджевого удару по Україні, викликала хвилю обурення і вчителів, і батьків в українському суспільстві. Мільйонам українців відмовлено в праві навчатися і вчити своїх дітей рідною мовою.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за те, щоб скасувати цю антинародну реформу освіти! Ми зробимо все від нас залежне, щоб повернути престиж професії Вчителя. Соціальний захист, підвищення зарплат і рівня матеріального забезпечення педагогів та вихователів – пріоритетне завдання для нашої партії. Адже тільки у освіченої нації є майбутнє!

У вас нелегка професія, але в ній все ваше життя і щастя.

Дорогі вчителі! Прийміть слова щирої поваги і подяки за вашу титанічну працю. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, успіхів та оптимізму.

Миру та розвитку України!

З Днем вчителя!