Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає всіх з Днем визволення України від фашистських загарбників

28.10.17 9:05

У цей день 73 роки тому людиноненависницька ідеологія була вигнана з української землі. Завдяки героїзму кращих синів і доньок українського народу був зроблений важливий крок до світової перемоги над ідеями расової та етнічної переваги, ксенофобії і людиноненависництва.

Сьогодні деякі політичні сили та діячі в Україні намагаються закреслити важливість цієї істинно Народної Перемоги. Вони хочуть викреслити цю дату з підручників історії. Докладають зусиль до того, щоб воскресити ідеології, з якими людству вже доводилося битися в минулому. Знову в нашій країні лунають заклики до дискримінації людей за етнічною, мовною та конфесійною ознакою, до ураження в правах і переслідувань з політичних мотивів.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК послідовно бореться з такими політиками і подібними ідеями. Ми робили і будемо робити все можливе, щоб людиноненависницькі ідеології не змогли перемогти і утвердитися в Україні. Ми розраховуємо на підтримку всіх здорових сил в цій спільній справі.

Зі Святом вас, дорогі Ветерани! Зі святом всіх, хто відбудовував наші міста і села після війни! Вашою мужністю і працею кувалася перемога і мирне життя майбутніх поколінь. Здоров’я вам і сил! Ми завжди будемо пам’ятати про ваш великий Подвиг!