Укр

Новини опозиційного блоку

КОМАНДА КИЇВСЬКОГО ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ У 1943 РОЦІ В БИТВІ ЗА КИЇВ

06.11.17 1:38

6 листопада, в День визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, київські ветерани, лідер Київської команди опозиційного блоку Олександр Пузанов, керівники районних організацій та активісти партії поклали квіти до Пам’ятника вічної слави на могилі Невідомого солдата в пам’ять про полеглих у битві за Київ.

«Що б зараз не говорили, як би не намагалися змінити та переписати історію, звільнення Києва – це великий подвиг багатьох тисяч радянських солдатів і офіцерів. Ми повинні зберегти пам’ять про той подвиг, пам’ять про тих, хто віддав свої життя заради нашої свободи», – сказав Олександр Пузанов.

Він додав, що зараз держава, на жаль, забула про ветеранів, повністю позбавивши ветеранські організації допомоги та підтримки. Багато з них не отримують грошей навіть на оплату комунальних послуг.

«Наш обов’язок – підтримати ветеранів, адже їх залишилося дуже мало, з кожним роком стає все менше. Наші районні київські організації по можливості допомагають радам ветеранів, надають допомогу й самим ветеранам, дітям війни. В такий день, як сьогодні, можу тільки побажати всім нам мирного неба над головою, стабільності та процвітання!», – зазначив лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Фото події