Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Влада нічого не робить, аби утримати розумних, молодих і талановитих в Україні

16.11.17 2:32

«Молоді й талановиті роблять свій вибір не на користь України. Вони виїжджають з країни, тому що хочуть отримувати гідну винагороду за свою працю та відчувати себе в безпеці. Розвиватися, реалізовувати себе й жити, а не боротися за існування. Влада в рідній країні не може їм цього запропонувати», – пише на своїй сторінці в Facebook лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

Політик зазначив, що підрахувати точну кількість українців, які виїхали на заробітки за кордон, неможливо. За оцінками МЗС, у 2016 році за кордоном перебували близько п’яти мільйонів українців. У минулому році тільки сусідня з нами Польща видала українцям понад 800 тис. нових дозволів на роботу, ще 300 тис. надала Італія. А ще є Чехія, Угорщина, Німеччина, Росія …

«Влада нічого не робить для того, щоб утримати розумних, молодих і талановитих в Україні. Не створює умови для розвитку бізнесу, не захищає підприємців від рейдерства, принижує працівників низькими зарплатами, створює відчуття безвиході, приймаючи дурні закони та заохочуючи радикальний націоналізм. Не створює – руйнує. У моді в неї: вояччина, факельні ходи та матюки. Престиж інтелектуальних професій в Україні практично знищений. Бути вченим, лікарем або вчителем – означає бути приреченим на життя обголодь», – пише опозиціонер.

Політик нагадав, що всі ми дуже багато втратили з 2014 року. Зокрема: мир, єдність, стабільність, дружбу з сусідами, безпеку, впевненість в майбутньому. «Багато хто зневірився та їде у пошуках кращого життя. Мріє, щоб хоча б діти жили гідно, по-людськи, а не «по-новому». А ті, хто залишається, сподіваються, що Україна переживе ще й це потрясіння та встане на ноги. Що управляти державою будуть розумні та гідні, а не бандити та іноземці. Я відношу себе до числа тих, хто надіється», – додав Олександр Пузанов.

«Час цієї влади йде. Сподіваюся, назавжди. Впевнений, що наступна, після цієї, влада поверне мир, безпеку та розвиток нашій країні. Не поспішайте виїжджати, розумні й талановиті! Майбутнє України буде точно краще, ніж її сьогодення», – впевнений політик.