Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Ми вимагаємо встановити відеокамери біля Вічного вогню, щоб у вандалів не виникало бажання поглумитися над пам’яттю героїв-визволителів

20.11.17 12:10

«Ми стали свідками того, як вже вдруге за місяць Вічний вогонь біля Могили невідомого солдата в Києві зазнав наруги. Влада ніяк не відреагувала на перший злочин: вандали не були знайдені й покарані, пам’ятник, як і раніше, не охороняється від можливих посягань», – заявив лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

«Упевнений, що якби влада дійсно хотіла припинити подібний вандалізм і покарати злочинців, біля Вічного вогню давно були б встановлені відеокамери, щоб зафіксувати та знайти тих, хто це робить. Але камер немає, влада тихо заохочує наругу над пам’яттю мільйонів українців, які загинули, захищаючи нашу батьківщину від фашизму», – вважає політик.

«Ми вимагаємо знайти та покарати злочинців. Вони повинні понести відповідальність  за свої дії. Ми вимагаємо встановити відеокамери біля Вічного вогню, щоб в майбутньому у вандалів не виникало бажання поглумитися над пам’яттю героїв-визволителів. Ми вимагаємо покласти край спробам переписати історію та стерти пам’ять про героїв, які віддали життя за визволення нашої Батьківщини від нацизму», – заявив опозиціонер.