Укр

Новини опозиційного блоку

Чотири роки війни, бідності та розчарувань

21.11.17 1:56

заставка Оппозиционного Блока

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Чотириріччя останнього майдану ознаменоване війною, зростаючими бідністю, корупцією влади та розчаруванням людей у власній країні.

На сході України четвертий рік триває війна, яку влада не може і не хоче припиняти. Люди, які прийшли до влади після майдану, спекулюють на війні, псевдопатріотизмі та не дають країні миру. Замість мирного діалогу в суспільстві вони підтримують неонацистів, вуличних бандитів і радикалів.

Бездарна гуманітарна політика нинішньої влади підсилює конфлікти та протиріччя в суспільстві, породжує ксенофобію. Така політика стала причиною погіршення відносин України з європейськими партнерами: Польщею, яка традиційно виступала адвокатом нашої країни на шляху до ЄС, та країнами-сусідами Угорщиною і Румунією. Як результат – Україна стає джерелом нових конфліктів з сусідніми державами, в тому числі – країнами ЄС.

Бездарна соціально-економічна політика влади спровокувала потужну економічну кризу. На 20% скоротилося промислове виробництво. Масово закриваються підприємства, розорилися та припинили діяльність сотні тисяч підприємців-фізичних осіб. Безробіття в країні тримається на рекордних рівнях за останні десять років. «Реформаторські» експерименти призвели до тотального зубожіння населення. Зросли ціни на продукти харчування, ліки, товари першої необхідності. За чотири роки ціни підвищилися більш ніж в два рази, а житлово-комунальні тарифи підскочили у декілька разів. Для населення стають недоступними медицина та освіта. На тлі війни і злиднів вулиці українських міст і сіл захлеснула хвиля криміналу та злочинності. Але замість боротьби з бандитизмом правоохоронна система стала інструментом розправи з опозицією, залякування незгодних та переслідування неугодних.

Сьогодні зрозуміло, що політики, які прийшли до влади на останньому майдані, обдурили людей. Вони прагнули тільки до влади та збагачення. Вони корисливі й не вміють керувати країною.

Довіри до правлячих політичних сил у громадян України немає.

Люди розуміють, щоб подолати кризу, Україні потрібен новий курс – курс миру, економічного розвитку та соціальної відповідальності. Потрібні вибори та нова влада.

Необхідно піднімати економіку, відроджувати промисловість, допомагати фермерам. Потрібно створювати робочі місця і зупинити зростання цін. Скасувати непідйомні тарифи і подбати про кожну українську родину. Повернути в країну мир та взаєморозуміння в суспільстві.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК переможе на виборах, ми зможемо реалізувати цей курс – повернемо людям нормальне життя та надію на краще майбутнє.