Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Поки радикали в нашій країні можуть безкарно блокувати та підпалювати телеканали, Україна залишиться там же, де й була

04.12.17 1:05

Лідер Київського опозиційного блоку Олександр Пузанов вважає, що блокування телеканалу News One не залишиться без наслідків. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Блокування телеканалу News One – черговий прояв як тиску на ЗМІ в Україні, так і невеликого розуму тих, хто цим займається. Упевнений, такі дії дуже неприємно «відгукнуться» в майбутньому. І радикалам, які намагаються заглушити свободу слова мішками з цементом, і чинної влади, яка їх тихо підтримує. Можна як завгодно довго говорити «солодко», але в роті солодше не стане. Можна постійно твердити про європейські цінності та рух до Європи, але поки радикали в нашій країні можуть безкарно блокувати та підпалювати телеканали, Україна залишиться там же, де й була», – упевнений опозиціонер.

3 грудня група невідомих в балаклавах і камуфляжі заблокувала телеканал NewsOne. В’їзд в офіс телеканалу вони перекрили мішками та обмотали колючим дротом. Поліція заявила, що не виявила фактів правопорушень на місці проведення акції біля будівлі телеканалу. Раніше, 2016 року радикали заблокували будівлю телеканалу Інтер і підпалили апаратну. Організатори та учасники злочину досі залишаються безкарними.