Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК: Мир, розвиток і широкий суспільний діалог – єдиний шлях відродження єдиної, демократичної, економічно сильної і справедливої України

23.12.17 10:25

Київська команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ взяла участь у загальноукраїнських Зборах партійного активу, що відбулися 22 грудня.

На зборах були присутні понад 300 учасників, серед яких народні депутати України, керівники регіональних партійних організацій, депутати місцевих рад усіх рівнів.

Було підведено підсумки року, визначено мету і завдання партії на 2018 рік. Учасники Зборів одноголосно прийняли Резолюцію ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Після перемоги на виборах для реалізації програмних цілей опозиціонерів політична сила готова взяти на себе формування у Верховній Раді України, органах представницької влади всіх рівнів коаліцій МИРУ ТА РОЗВИТКУ.

«Ми всі мріємо жити в єдиній, демократичній, сильній і справедливій ​​Україні. Мир, розвиток, свобода і справедливість – це принципи, на яких ми будемо об’єднувати українське суспільство», – йдеться в тексті Резолюції, прийнятій одноголосно.

Фото події