Укр

Новини опозиційного блоку

ТОП-10. ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ КИЄВУ 2017 рік

29.12.17 3:07

 

Київ залишився в десятці міст, найменш придатних для життя

За результатами дослідження рівня життя від бізнес-підрозділу британського журналу The Economist, Київ опинився в десятці міст, що найменш пристосовані для життя. Як наголошується в звіті, «показники Києва відновлюються, але знаходяться під загрозою через заворушення, економічну нестабільність і війну, що риває в Донбаському регіоні країни».

 

Напади вандалів на Вічний Вогонь

Вандали двічі заливали цементом Вічний Вогонь біля Могили невідомого солдата в Києві. Винні залишилися безкарними, влада нічого не зробила для їхнього затримання.

 

Перейменування проспекту Ватутіна

Проспект в Деснянському районі столиці, який названий на честь генерала Ватутіна, що звільняв столицю від німецько-фашистських загарбників, Київрада перейменувала на честь Романа Шухевича, який служив в підрозділі Вермахту Нахтігаль. Попри численні протести, петиції киян і заяви істориків.

 

Подальше зростання злочинності

Жоден з резонансних злочинів останнього часу не розкритий, попри гучні заяви керівників Генеральної прокуратури та МВС. Рівень злочинності в Києві стабільно зростає приблизно на 20% на рік. Все це свідчить, що за два роки правоохоронна система повністю деградувала, вона не в змозі стримати зростальну хвилю криміналу та радикалізму.

 

Подорожчання проїзду в метро

Проїзд у київському метро подорожчав до 5 грн. Обґрунтовуючи рішення, міські чиновники посилалися на зростання вартості електроенергії майже в 4,6 раза, на підвищення мінімальної заробітної плати в 2,6 раза, а також на зростання вартості пального, води та запчастин. Всі ці причини – наслідок некомпетентності нинішньої влади.

 

Тиск на ЗМІ і напади на телеканали

Кілька днів група невідомих в балаклавах і камуфляжі блокувала телеканал NewsOne. Поліція заявила, що не виявила фактів правопорушень на місці проведення акції біля будівлі телеканалу. Крім того, силові структури кілька разів поводили обшуки в редакціях газети «Вести» та сайту strana.ua.

 

Ідеї міської влади побудувати на Троєщині сміттєспалювальний завод

Міська влада заговорила про необхідність будівництва на Троєщині сміттєпереробного заводу. Жителі району та ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступили проти, справедливо зауважуючи, що поки в країні не введено роздільний збір сміття, завод буде не сміттєпереробним, а сміттєспалювальним. Відповіддю від влади стала обіцянка «створити робочу групу».

 

Реформа освіти

2017 рік «порадував» безліччю реформ, що спрямовані на виконання вимог МВФ, а не на підвищення добробуту громадян: реформами освіти, охорони здоров’я та пенсійною. Заявляючи про реформи, влада не може гарантувати фінансування шкіл, створити сучасну матеріальну базу для навчання, забезпечити соціальний захист вчителів.

 

Зростання боргів киян за комунальні послуги

Борги столичних жителів за тепло, гарячу воду та електрику постійно зростають. Станом на 1 грудня 2017 р борг населення Києва за спожиту електричну енергію, становить 377,6 млн грн. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає переглянути всі останні підвищення тарифів і встановити їх на обґрунтованому рівні.

 

Обвал Шулявського мосту

Руйнування міської інфраструктури триває. Шулявський міст, з якого обвалилося кілька залізобетонних блоків, влада в черговий раз визнала аварійним і пообіцяла відремонтувати. «Міст втомився», – заявив столичний мер. Ремонт обіцяли почати до кінця року, але міст і нині там.

 Головний підсумок 2017 року – майбутнє буде краще, ніж сьогодення ))