Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Дніпровського району привітав Героїв Соціалістичної Праці

15.01.18 2:02

Голова Територіальної організації Політичної партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК у Дніпровському районі Києва Григорій Москаленко, Президент Благодійного фонду «Дніпровський» Анатолій Павленко та учасниця фонду, що опікується роботою з людьми поважного віку Галина Шарій, 11 січня завітали до Героїв Соціалістичної Праці, які проживають у Дніпровському районі Києва: Софії Степанівні Вербицької (Новікової), Віктора Васильовича Бондарєва та Івана Івановича Бушми.

Щорічне привітання Героїв Соціалістичної Праці з нагоди Нового року та Різдва Христового вже стало доброю традицією в Дніпровському районі.

Григорій Москаленко вручив корисні подарунки та вітальні листи від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Героям-ветеранам побажалиі міцного здоров’я, подякували їм за співпрацю у справі розвитку громадського руху в районі.

Ветерани були приємно вражені цим візитом, з великим задоволенням поділилися спогадами про свій трудовий шлях, щиро дякували за подарунки, а більш за все, за увагу, яку, на жаль, вони так мало відчувають останнього часу.

 

Довідково: 

Бондарєв Віктор Васильович народився 10 липня 1935 року в селі Кекино Сумської області. Трудовий шлях розпочав з 1948 року. Будував Добротворську ГРЕС, Бурштинську ГРЕС, Київські електростанції – ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, Чорнобильську АЕС, працював на Уралі, в Сибіру, Грузії, Білорусії, Іраку, Єгипті.

Бушма Іван Іванович народився 26 квітня 1933 року в селі Корогод Чорнобильського району Київської області. Трудовий шлях розпочав з 1948 року. Почесний громадянин міста Києва, каменяр, бригадир монтажників ДСК-1 «Головкиївміськбуду».

Вербицька Софія Степанівна народилась 9 лютого 1938 року в селі Вороньків Бориспільського району Київської області. Трудовий шлях розпочала з 1956 року. Крутильниця, майстер виробничого навчання, старший інженер-технолог на ВАТ «Київхімволокно». Після виходу на пенсію очолює Раду організації Героїв Соціалістичної Праці міста Києва.

Фото події